Szafa narożna/biurko na komputer - Alve Ikea

Zapraszam do zakładki "sprzedaż " Może ktoś z WAs ma ochotę ?:)Zapraszam do zakładki "sprzedaż "Może ktoś z WAs ma ochotę ?:)

Być może zainteresują Cię również:

10 komentarzy

 1. Szafka narożna jest idealnym rozwiązaniem na zaoszczędzenie miejsca na przykład w małym pomieszczeniu. Używasz jej jeszcze czy już sprzedana?

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tak narożna szafa to zbawienie. Idealnie nadaje się w małych pomieszczeniach ;) Ja tego typu szafę narożną wykorzystałam podczas urządzania gabinetu ;) Wpasowała się idealnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeny, jaka piękna:) pewnie dużo w niej możesz zmieścić. Mnie ostatnio z kolei interesują szafy przesuwne, myślałam może o jakiejś z tych http://e-zimpaz.pl/pl/c/Szafy-przesuwne/64 Co myślicie? Warto? Bo sama nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Można powiedzieć, że wręcz idealne miejsce na tą szafę. W moim poprzednim mieszkaniu miałam taką szafę :) potrafi się super sprawdzić w naprawdę małych pokojach. Od czasu przeprowadzki w moim domu królują szafy ubraniowe z lustrem. Według mnie jest to idealne rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja ostatnio w bardzo podobnym stylu widziałam tak zwane meble niemieckie coraz bardziej popularne w naszym kraju.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie przepadam za tego typu szafami. Niedawno skoczyłam remont domu i robiłam szafę wnękową na zamówienie w Krakowie. Wyszła przepiękna. Taka o jakiej marzyłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak dla mnie tego typu szafy to już przeżytek, dlatego osobiście postawiłam na szafy wnękowe w lubelskim, które wyglądają obłędnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj tak, zgadzam się Iwona. Również stawiam na szafy wnękowe na zamówienie w Krakowie, które robił nam stolarz i muszę przyznać, że wygląda niesamowicie! Polecam każdemu!

  OdpowiedzUsuń
 9. Też wymieniałam tego typu szafę i szafy wnękowe w lubelskim to był strzał w 10! Szafa została wykonana solidnie no i genialnie prezentuje się we wnętrzu ;)

  OdpowiedzUsuń

Flickr Images