Szafa narożna/biurko na komputer - Alve Ikea

Zapraszam do zakładki "sprzedaż " Może ktoś z WAs ma ochotę ?:)Zapraszam do zakładki "sprzedaż "Może ktoś z WAs ma ochotę ?:)

Być może zainteresują Cię również:

12 komentarzy

 1. Szafka narożna jest idealnym rozwiązaniem na zaoszczędzenie miejsca na przykład w małym pomieszczeniu. Używasz jej jeszcze czy już sprzedana?

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tak narożna szafa to zbawienie. Idealnie nadaje się w małych pomieszczeniach ;) Ja tego typu szafę narożną wykorzystałam podczas urządzania gabinetu ;) Wpasowała się idealnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeny, jaka piękna:) pewnie dużo w niej możesz zmieścić. Mnie ostatnio z kolei interesują szafy przesuwne, myślałam może o jakiejś z tych http://e-zimpaz.pl/pl/c/Szafy-przesuwne/64 Co myślicie? Warto? Bo sama nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Można powiedzieć, że wręcz idealne miejsce na tą szafę. W moim poprzednim mieszkaniu miałam taką szafę :) potrafi się super sprawdzić w naprawdę małych pokojach. Od czasu przeprowadzki w moim domu królują szafy ubraniowe z lustrem. Według mnie jest to idealne rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja ostatnio w bardzo podobnym stylu widziałam tak zwane meble niemieckie coraz bardziej popularne w naszym kraju.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie przepadam za tego typu szafami. Niedawno skoczyłam remont domu i robiłam szafę wnękową na zamówienie w Krakowie. Wyszła przepiękna. Taka o jakiej marzyłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak dla mnie tego typu szafy to już przeżytek, dlatego osobiście postawiłam na szafy wnękowe w lubelskim, które wyglądają obłędnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj tak, zgadzam się Iwona. Również stawiam na szafy wnękowe na zamówienie w Krakowie, które robił nam stolarz i muszę przyznać, że wygląda niesamowicie! Polecam każdemu!

  OdpowiedzUsuń
 9. Też wymieniałam tego typu szafę i szafy wnękowe w lubelskim to był strzał w 10! Szafa została wykonana solidnie no i genialnie prezentuje się we wnętrzu ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Teraz tego typu szafy odeszły w zapomniane. Swoją szafę wnękową na zamówienie w Krakowie robiłam i muszę przyznać, ze był to jeden z lepszych pomysłów.

  OdpowiedzUsuń
 11. Oj tak, tego typu szafy straciły już popularność, ale za to bardzo popularne stały się szafy komandor. Tego typu szafy na wymiar są idealnym rozwiązaniem dla każdego domu.

  OdpowiedzUsuń

Flickr Images